R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Lekcje z ZUS w kolskim ZST

03-03-2020 09:26 | Źródło: ZST Koło | Wyświetleń artykułu: 3,052 | Komentarzy: 0

Warto wiedzieć więcej o Ubezpieczeniach Społecznych - pod takim hasłem odbyły się w Zespole Szkół Technicznych w Kole "Lekcje z ZUS".
Foto:
R E K L A M A

"Lekcje z ZUS" to autorski projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który powstał by budować świadomość młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. Dziś, niestety, niewielu młodych Polaków wie, czym są ubezpieczenia społeczne i czym skutkuje decyzja wykluczenia się z tych ubezpieczeń.

Dzięki spotkaniu zorganizowanemu w Zespole Szkół Technicznych w Kole młodzież miała możliwość uzupełnić swoją wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych. Panie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kole przybliżyły uczniom jak działa polski system ubezpieczeń społecznych, jakie świadczenia można otrzymać, jakie składki opłacamy w zależności od podpisanej umowy z pracodawcą ,od czego zależy wysokość emerytury oraz jak opłacać składki przy prowadzeniu własnej firmy.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę