R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Policjanci kontrolują osoby objęte kwarantanną. Brak uchybień

19-03-2020 21:44 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 14,470 | Komentarzy: 4

Codziennie kolska Policja otrzymuje informacje o osobach objętych kwarantanną. Współpracuje w tym zakresie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kole, która dostarcza jej bieżących informacji. Każda ze wskazanych osób musi się liczyć z wizytami policjantów.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Każdego dnia policjanci odwiedzają osoby objęte kwarantanną. Wyjaśniamy, że policjanci nie mają bezpośredniego kontaktu z takimi osobami, a jedynie kontaktują się telefoniczne z bezpiecznej dla stron odległości. W rozmowie policjant zadaje kilka pytań dotyczących stanu zdrowia, samopoczucia, a także pyta, czy dana osoba coś potrzebuje. W przypadku, gdy osoba objęta kwarantanną zgłosi jakąś potrzebę, wówczas przekazujemy prośbę do właściwej instytucji.

Na terenie powiatu kolskiego dzielnicowi nie odnotowali żadnego przypadku nieobecności w czasie zdalnej kontroli. Wszystkie sprawdzane osoby współpracują z nami, podchodzą do okien, identyfikują się przez domofony. Nie było żadnego przypadku niedostosowania się do sugestii policjanta.

Przypominamy, że tylko dzięki naszej wspólnej odpowiedzialności jesteśmy w stanie ograniczyć rozmiary pandemii koronawirusa. Jednocześnie podkreślamy, że w przypadku, gdy policjanci stwierdzą, że osoba objęta kwarantanną domową nie stosuje się do przepisów oraz wytycznych, będą sporządzali stosowną dokumentację w celu ukarania osoby.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA