R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zabawki
Wiadomości Miasto Koło

Sprawca zniszczeń w parku 600-lecia zatrzymany! Stanie przed sądem

28 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl, KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 17,419 | Komentarzy: 14
Kolscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zniszczeń na terenie Parku 600-lecia w Kole. Wandal uszkodził tablice informacyjne, drewniane barierki na moście oraz kosze na śmieci. Za swoje skandaliczne zachowanie kolanin odpowie przed sądem.
Sprawca zniszczeń w parku 600-lecia zatrzymany! Stanie przed sądem
Foto:czytelnik
R E K L A M A
czyszczenie

Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 kwietnia. Portal e-kolo.pl jako jedyny nagłośnił temat zniszczeń w jednym z kolskich parków. Sprawca zdewastował drewniane barierki na moście, wyrywał tablice z regulaminem korzystania z placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej i zniszczył kosze na śmieci. Wstępnie straty oszacowano na co najmniej tysiąc złotych.

Wandale zniszczyli most i kosze w parku 600-lecia

W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy dokonali aktów wandalizmu w kolskim parku 600-lecia. Zniszczeń jest wiele - t...

Czytaj więcej

Policjanci z chwilą, w której uzyskali informację o zdarzeniu, natychmiast podjęli intensywną pracę nad ustaleniem sprawcy. Po zaledwie kilku godzinach dysponowali już jego personalimi.

27 kwietnia kolscy kryminalni zatrzymali 23-letniego kolanina, któremu przedstawiono zarzuty uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz odpowie przed sądem za przestęstwo, za które Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Dziękuję za sprawne działanie – powiedział burmistrz Krzysztof Witkowski, wręczając na ręce Komendanta Policji, dla wszystkich funkcjonariuszy, list gratulacyjny. – Dziękuję za profesjonalną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta oraz utrzymanie ładu i porządku publicznego. Gratuluję skuteczności i życzę dalszych sukcesów zawodowych, służących wspólnocie samorządowej.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Jakub Małecki w wywiadzie Magdy Mołek 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14) Pokaż komentarze
R E K L A M A
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
kmk
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin