(2)
Słonecznie 4.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Elektromobilność w kolskich wodociągach sprawdziła się w czasach pandemii

Elektromobilność w kolskich wodociągach sprawdziła się w czasach pandemii

Autor: Redakcja e-kolo.pl 25 Maj 2020
Elektromobilność w kolskich wodociągach sprawdziła się w czasach pandemii
© e-kolo.pl
Komentarzy: 2 Czytano:
6,191 razy |

Kilka miesięcy temu, przy okazji wdrożenia nowej witryny internetowej Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole, uruchomiono możliwość korzystania z e-faktur i wysyłania on-line odczytów liczników.

R E K L A M A
2
Czytano:
6,191 razy
Udostępnij

To nie tylko ekologia i ekonomia ,ale i w czasach pandemii doskonałe narzędzie dla klientów MZWiKu na bezpieczne rozliczanie się ze spółką. Jak przekazał nam Prezes Robert Gajda - od tego czasu zauważono oszczędności papieru, tonerów a co najważniejsze, kosztów dystrybucji dokumentów. 

Obecnie ponad 20% klientów, którzy rozliczają się bezpośrednio ze spółką (nie dotyczy mieszkańców spółdzielni) korzysta każdego miesiąca z elektronicznej formy rozliczeń. 

Kolejną kwestią, która umożliwiła pracę bez konieczności kontaktu z klientem jest 2 300 liczników łączących się drogą radiową z urządzeniami. 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
ania · 26 Maj 2020
Dopiero teraz do mnie dotarło jak prężnie działają te nasze wodociągi! My Kolanie powinniśmy być szczęśliwi, że mamy taką spółkę.
polonista · 25 Maj 2020
Elektromobilność Ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym. Pojęcie to odnosi się zarówno do technicznych, jak i eksploatacyjnych aspektów pojazdów elektrycznych, technologii oraz infrastruktury ładowania. Ponadto pojęcie dotyczy również kwestii społecznych, gospodarczych i prawnych związanych z projektowaniem, produkcją, nabywaniem i używaniem pojazdów elektrycznych. -elektrycznym samochodem te odczyty?
R E K L A M A