R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

20-latek handlował narkotykami. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

18-06-2020 09:08 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,002 | Komentarzy: 0

W niedzielę wieczorem policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Okazało się, że 20-latek od dłuższego czasu sprzedawał substancje odurzające. Mieszkaniec gminy Dąbie został aresztowany na okres trzech miesięcy. Policjanci Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego kolskiej jednostki uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy Dąbie może zajmować się procederem handlu narkotykami.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W niedzielę, 14 czerwca br. w Dąbiu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Kia, którym poruszał się podejrzewany mężczyzna. Policjanci dokładnie sprawdzili 20-latka i samochód. Okazało się, że mężczyznę posiadał białe kryształki. Badanie laboratoryjne wykazało, że jest to substancja psychoaktywna w postaci metamfetaminy. Ponadto w jego domu znaleziono marihuanę. Podczas przeprowadzanych czynności kolscy policjanci ustalili, że 20-latek w minionych dwóch latach, wielokrotnie sprzedawał narkotyki. Mieszkaniec gminy Dąbie został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania i sprzedaży środków odurzających. Wobec tej osoby na wniosek Prokuratury, Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze