R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Kolscy policjanci żegnają zmarłego kolegę

24-08-2020 15:06 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 144,810 | Komentarzy: 2

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Policjanta Komendy Powiatowej Policji w Kole, sierż. szt. Kamila Wawrzyniaka. Odszedł mając zaledwie 33 lata. Najbliższym Kamila oraz Jego przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia - czytamy na stronie internetowej kolskiej komendy.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Kamil Wawrzyniak w szeregi Policji wstąpił w listopadzie 2011 roku, tuż po ukończeniu studiów magisterskich na Uniewersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od początku służył w Komendzie Powiatowej Policji w Kole. Swoją pracę rozpoczął od pionu prewencji, gdzie był funkcjonariuszem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Od roku służył w Posterunku Policji w Dąbiu, gdzie zajmował się pracą dochodzeniowo-śledczą.

Kamil był radosnym człowiekiem. Na Jego twarzy zawsze widniał uśmiech. Szybko zjednywał sobie ludzi. Był bardzo lubiany w pracy, szczególnie przez młodszych od siebie policjantów, bo zawsze chętnie służył im pomocą i dobrą radą.

Kamil jak niewielu z nas, potrafił doceniać i cieszyć się prozą życia codziennego. Każdy zwykły dzień pełen słońca przynosił Mu szczęscie i chęć czerpania radości z życia. Kochał jazdę na rowerze i wykonawców polskiej muzyki lat 70-tych. Uczył się gry na gitarze, co sprawiało mu niesamowitą przyjemność.

W połowie maja tego roku Kamil stanął przed najpoważniejszym wyzwaniem w jego życiu. Zdiagnozowano u niego nowotwór. Do końca wierzył, że uda mu się wyzdrowieć. Niestety 22 sierpnia choroba go pokonała. Najbliższych pozostawił w rozpaczy i bólu, nas, którzy z nim na co dzień dzieliliśmy wyzwania służby, w ogromnym żalu i smutku.

Rodzinie Kamila składamy najszczersze wyrazy współczucia i w tych trudnych chwilach łączymy się w bólu.

Kiedy zadzwoniłeś do nas z niespodziewanie przykrą informacją, że zmagasz się z chorobą nowotworową, nikt z nas nie spodziewał się, że już nigdy więcej nie spotkasz się z nami w pracy. Nie wiedzieliśmy, że ta okrutna choroba pokrzyżuje Twoje wszystkie plany zawodowe i rodzinne. Oczekiwaliśmy Twojego szybkiego powrotu. Nikt nie przewidywał takiego przebiegu choroby i takiego zakończenia. Wierzyliśmy, że do nas wrócisz!

- piszą koledzy i koleżanki z KPP Koło

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA