R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Zebranie zarządu powiatowego Ligi Obrony Kraju

15-09-2020 08:56 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,425 | Komentarzy: 4

W dniu 11.09.2020 odbyło się posiedzenie prezydium zarządu powiatowego LOK w Kole. Zebranie odbyło się w gościnnych murach Klubu LOK "Kolska Starówka".
Foto:Ryszard Borysiewicz
R E K L A M A

Zarząd zapoznał się z wytycznymi Prezesa LOK płk  rez. Jerzego Salamuchy, który podjął decyzję o przeprowadzeniu w Lidze Obrony Kraju kampanii sprawozdawczo - wyborczej wszystkich szczebli organizacyjnych, zawieszonej z chwilą ogłoszenia pandemii.

W związku z powyższym kampanię sprawozdawczo - wyborczą na wszystkich szczeblach organizacji WOW LOK należy przeprowadzić w terminie od 07.09.2020 do końca roku z zachowaniem warunków bezpieczeństwa wynikających z Zarządzeń dotyczących COVID - 19.

Zarząd Powiatowy LOK w Kole zdecydował, że posiedzenie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się na szczeblach kół i klubów od 11.09.2020 do 15.11.2020., natomiast zebranie sprawozdawczo - wyborcze delegatów szczebla powiatowego odbędzie się w dniu 21.11.2020.

R E K L A M A

Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA