R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Dofinansowanie dla Gminy Koło - Sportowa Polska

15-09-2020 19:59 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 7,270 | Komentarzy: 4

Gmina Koło otrzymała z Ministerstwa Sportu w ramach Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska, dofinansowanie na realizację projektu dotyczącego remontu trzech przyszkolnych sal gimnastycznych w miejscowościach: Powiercie, Wrząca Wielka i Sokołowo. Uzyskane dofinansowanie to kwota 765 600,00 zł, a planowane koszty całego projektu to wartość 1 681 963,82 zł. Remonty planuje się zrealizować w roku 2021.

Foto:Gmina Koło
R E K L A M A

Remont w Powierciu obejmuje kompleksowy zakres robót począwszy od termomodernizacji całego obiektu, robót elektrycznych, wentylacji, instalacji wod-kan i wykonanie podłogi sportowej oraz parkingu przy obiekcie. Zakresem zadania objęte są także salka korekcyjna do ćwiczeń i zaplecze sportowe. W sali gimnastycznej przy szkole we Wrzącej Wielkiej planuje się wykonanie elewacji zewnętrznej oraz remont schodów.

W sali przy szkole w Sokołowie zaplanowano wymianę stolarki okiennej, osłon grzejników, remont posadzki, roboty elektryczne oraz malowanie całego obiektu wewnątrz.

Warto zauważyć, że w szkołach w Powierciu i Wrzącej Wielkiej w tym roku wykonano już remonty szatni i sanitariatów przy salach gimnastycznych, z pozyskanego od Samorządu Województwa dofinansowana w ramach programu Szatnia na Medal.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze