R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

3 lata darmowych studiów w Poznaniu! Odbierz indeks!

28-09-2020 14:11 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 7,812 | Komentarzy: 6

Nie zastanawiaj się długo! Zostań studentem już teraz! Weź udział w losowaniu i zdobądź bon edukacyjny na studia w WSHiU w Poznaniu! Bon edukacyjny o wartości 15 000 zł pokryje czesne za 3 lata studiów licencjackich stacjonarnych na dowolnym kierunku.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Warunkiem otrzymania BONU EDUKACYJNEGO jest złożenie w Starostwie Powiatowym w Kole zgłoszenia na udział w losowaniu wg załączonego wzoru – Zał. Nr 1 do Regulaminu.

O udział w losowaniu BONU EDUKACYJNEGO mogą ubiegać się osoby spełniające łącznie następujące kryteria:
• uzyskały świadectwo dojrzałości,
• są absolwentami szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski,
• zamieszkują teren powiatu kolskiego,
• uzyskały średnią ocen 3,5 na świadectwie dojrzałości.

Zgłoszenia należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej na Wydział Oświaty Kultury i Promocji w biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Kole, ul. Sienkiewicza 21/23.

Bony otrzyma dwóch uczniów ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski, zamieszkujących na terenie powiatu kolskiego. Przyszłych studentów wyłoni powołana w tym celu komisja na podstawie opracowanych kryteriów.

O przyznaniu BONU EDUKACYJNEGO kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług kształci na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, takie jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również na takich kierunkach jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Załączniki znajdziecie pod linkiem: https://starostwokolskie.pl/news/269/3-lata-darmowych-studiw-w-poznaniu-odbierz-indeks

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA