R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Jedna sobota i trzy zatrzymane prawa jazdy

19-10-2020 15:47 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,411 | Komentarzy: 1

Tylko jednej soboty na drogach powiatu kolskiego, trzech kierujących utraciło prawo jazdy. Wszystkie osoby wykazały się lekceważącym stosunkiem do obowiązujących przepisów związanych z ograniczeniami prędkości w terenie zabudowanym. Oprócz braku prawa jazdy, odczują także kary finansowe.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

18 października br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole podczas kontrolowania prędkości kierujących zatrzymali trzem osobom dokument prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Byli to kierujący samochodami osobowymi, którzy świadomie zlekceważyli obowiązujące w Polsce prawo w ruchu drogowym.

Dwaj kierujący swoje prawa jazdy stracili na terenie gminy Babiak w godzinach porannych. Dokładnie o 7:30 policjanci namierzyli pojazd marki mercedes, którym kierujący jechał z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje tzw. “pięćdziesiątka”.

Zaledwie pół godziny później, w tym samym miejscu funkcjonariusze zatrzymali 61-letniego mieszkańca powiatu konińskiego, który także mercedesem jechał z prędkością 106km/h.

Niechlubnym rekordzistą okazał się jednak 32-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego, który w miejscowości Krzewo, volkswagenem pędził z prędkością 117 km/h. Oznacza to, że w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość aż o 67 km/h.

We wszystkich powyższych przypadkach, mundurowi zgodnie z obowiązującymi przepisami obligatoryjnie zatrzymali kierującym prawa jazdy i nałożyli na nich wysokie mandaty karne oraz punkty karne.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA