R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Nowa nawierzchni drogi serwisowej w Straszkowie gm. Kościelec

21-10-2020 11:21 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 5,851 | Komentarzy: 0

Jesienią 2019 roku Urząd Gminy w Kościelcu zwrócił się z wnioskiem do Zarządcy drogi krajowej 92 o wykonanie szeregu zabiegów związanych z polepszeniem widoczności przy włączaniu się do ruchu pojazdów z dróg gminnych, jak i napraw dotyczących nawierzchni dróg serwisowych znajdujących się w pasie drogowym drogi krajowej.
Foto:

W bieżącym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oprócz zabiegów związanych z utrzymaniem zieleni, w ramach bieżących remontów dokonała znacznego ulepszenia nawierzchni drogi serwisowej przy trasie 92 w obrębie miejscowości Straszków, gdzie wykonano nową nakładkę bitumiczną na odcinku o długości ok. 300 mb. Nowa nawierzchnia znacznie poprawiła komfort dojazdu mieszkańcom i klientom firm sąsiadujących z drogą serwisową.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA