Bezchmurnie 5.1

Olimpia wygrywa z Iskrą Szydłowo

4,354 razy | przeczytasz w minutę

MKS Olimpia Koło po dwóch odwołanych meczach ze względu za zagrożenie epidemiologiczne rozegrała kolejne spotkanie IV ligi PROEKO z Iskrą Szydłowo. Kolanie po dobrym meczu wygrali 2:1.

0
4,354 razy

W sobotę 14 listopada MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 17 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO z drużyną Iskry Szydłowo.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika zaczęli mecz bardzo odważnie. Już w 1 minucie spotkania strzałem z 28 metrów pod poprzeczkę popisał się Patryk Olczyk. Pomimo prób gości w dążeniu do strzelenia bramki, kolanie kontrolowali cały czas grę. W 42 minucie po szybko wyprowadzonej kontrze i dograniu piłki w pole karne przez Patryka Olczyka, bramkarza gości tym razem z bliska pokonał Krystian Sobieraj. Olimpia do przerwy prowadziła 2:0.

W II połowie Iska ruszyła bardzo dynanicznie od odrobienia strat, jednak skutecznymi interwencjami popisywał się bramkarz Bartosz Kordylewski. Wiele emocji było w końcówce spotkania. W 87 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową i ponownie szturmem rzucili się do strzelenia drugiej bramki. Niestety tym razem nie udało się im już zdobyć kolejne bramki.

MKS OLIMPIA Koło - ISKA Szydłowo 2:1 (2:0)

1:0 - Patryk Olczyk (1')

2:0 - Krystian Sobieraj (42')

2:1 - Altair Andrade Silva (87')