R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

DĄBIE: Rewitalizacja obiektów po byłej zlewni mleka

01-12-2020 09:19 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,272 | Komentarzy: 1

Kolejną ważną inwestycją 2019 roku w Gminie Dąbie była rewitalizacja obiektów po byłej zlewni mleka przy ulicy Przemysłowej w Dąbiu.

R E K L A M A

W ramach projektu pt. Remont i adaptacja obiektów poprzemysłowych w Dąbiu na potrzeby funkcjonowania podmiotu ekonomii społecznej oraz nowe funkcje gospodarcze, edukacyjne i kulturalne”, dokonano przebudowy i adaptacji na nowe funkcje poprzemysłowego kompleksu obiektów zlewni mleka w Dąbiu.

Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Dąbie we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną „Ale Smacznie”. Zakres prac dotyczył przebudowy i adaptacji istniejących budynków na cele funkcjonowania podmiotu ekonomii społecznej- spółdzielni socjalnej, utworzenia komfortowych warunków lokalowych dla potencjalnych przedsiębiorców, jak również na rzecz działalności powstałego Centrum Aktywizacji Społeczno-Kulturalnej. Zdegradowane przez czas budynki, zostały zrewitalizowane by nadać im nowe funkcje, wpisujące się w potrzeby społeczne. Część pomieszczeń zostanie przeznaczona dla seniorów z naszej gminy, którzy znajdą tam miejsce spotkań, integracji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze