R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Podawał błędne dane osobowe. 44-latek był na liście poszukiwań

12-12-2020 09:31 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,143 | Komentarzy: 3

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podczas nocnego patrolowania, dokonali legitymowania mężczyzny, który próbował ukryć swoje dane osobowe. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec Koła był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo. Teraz najbliższy rok spędzi w areszcie.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

10 grudnia br. policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego patrolowali ulice miasta Koła. Około północy mundurowi wylegitymowali mężczyznę, który twierdził, że nie posiada przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Dane personalne, które kilkakrotnie podawał, były rozbieżne. Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że celowo wprowadza ich w błąd, dlatego przeprowadzili kontrolę osobistą, podczas której okazało się, że legitymowany jednak posiada przy sobie dowód osobisty.

Szybko wyszło na jaw, co było przyczyną ukrywania przez mężczyznę swojej tożsamości. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 44-letni mieszkaniec Koła jest poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd w Kole celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany usłyszał zarzut umyślnego wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd co do własnej tożsamości i wniosek o jego ukaranie będzie skierowany do sądu.

Ostatecznie trafił na aresztu, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA