R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

GMINNY DOM KULTURY W KOŚCIELCU DLA WSZYSTKICH POKOLEŃ ORAZ SENIORÓW.

19 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,522 | Komentarzy: 0

W związku z drugim naborem wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do Wojewody Wielkopolskiego został złożony wniosek o dofinansowanie inwestycji jaką jest budowa Gminnego Domu Kultury w Kościelcu dla mieszkańców gminy Kościelec oraz seniorów.
Foto:

Celem planowanej operacji jest zapewnienie odpowiednich warunków do organizowania i animowania uczestnictwa społeczności wiejskiej w wydarzeniach artystycznych, kulturalnych,  integracyjnych w gminie Kościelec. Wspieranie lokalnego rozwoju oraz rozwój infrastruktury technicznej i społecznej lokalnych grup działania, a co się z tym wiąże zwiększenie dostępności do wysokiej jakości usług publicznych, w szczególności w zakresie edukacji, zdrowia, usług kulturalnych oraz społecznych. Inwestycja wpłynie na podwyższenie poziomu życia mieszkańców. Gminny Dom Kultury stanie się miejscem integracji społeczności gminnej z różnych grup wiekowych, także seniorów i kręgów zainteresowań. Będzie to także miejsce aktywności społeczno-kulturalnej podczas której będą organizowane np. warsztaty kulinarne, komputerowe, językowe.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA