R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Pobiegną przez powiat kolski do Warszawy. Wszystko dla WOŚP

22-01-2021 08:54 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,905 | Komentarzy: 0

Mimo trudnych czasów wywołanych pandemią COVID-19 po raz drugi Fundacja Młodzi w Uzależnieniu w Gnieźnie organizuje BIEG Z PIERWSZEJ STOLICY DO STOLICY w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Foto:Stolica do Stolicy
R E K L A M A

Jak w zeszłym roku, zamierzamy sztafetą przebiec niemal 300 kilometrów z Gniezna do Warszawy i zbierać środki pieniężne na rzecz WOŚP.

- informują organizatorzy

Trasa biegu będzie prowadzić przez następujące miasta: Gniezno, Witkowo, Powidz, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Babiak, Kłodawa, Chodów, Krośniewice, Kutno, Żychlin, Kiernozia, Sochaczew, Warszawa.

Startujemy w sobotę 30.01.21 o g. 11.00 z gnieźnieńskiego rynku. Zapraszamy serdecznie tych, którzy będą chcieli nam spontanicznie potowarzyszyć bądź gorąco dopingować. Meta znajdować się będzie w Warszawie - w telewizyjnym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

- zapraszają

Bieg odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza i Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego.

Będziemy wdzięczni za wsparcie naszej biegowej eSkarbonki pod linkiem: http://bit.ly/biegdlawosp i gorący doping na trasie!

https://www.facebook.com/stolicadostolicy

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA