R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Podliczono uliczną kwestę. Kwota imponująca!

01-02-2021 08:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,961 | Komentarzy: 0

80 461,43 złotych to wynik zbiórki wolontariuszy na terenie miasta Koła, co pokazuje, że mimo trwającej pandemii i braku koncertu finałowego - mieszkańcy pokazali swe serca i wsparli fundację Jurka Owsiaka.
Foto:UM Koło
R E K L A M A

Od samego rana wolontariusze: dzieci, młodzież i dorośli zabrali ze sobą identyfikatory, charakterystyczne puszki i wyszli na ulicę miasta by zbierać fundusze na cele 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwsze kwoty, jakie do nas docierały to około 5 000 złotych o godzinie 12:00 a później już tylko wyższa z godziny na godzinę.

121 wolontariuszy łącznie w swoich puszkach do sztabu rozliczyło 80 461,43 zł. do tej kwoty doliczymy jeszcze fundusze zebrane z tzw. "sklepiku", czyli sprzedaży gadżetów od darczyńców.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA