R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Kierowca ciągnika złapany bez uprawnień. Miał ponad 2 promile!

01-03-2021 21:31 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 10,841 | Komentarzy: 0

Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Tym razem do niechlubnego grona nietrzeźwych dołączył 26-letni traktorzysta. Mężczyzna jechał ciągnikiem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że nie ma on uprawnień do kierowania. Teraz grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Policjanci pełniący służbę na drogach, dbają o bezpieczeństwo użytkowników dróg. By zminimalizować ryzyko zdarzeń drogowych sprawdzają czy kierujący jeżdżą trzeźwi. Niestety mimo stwarzanego zagrożenia bezpieczeństwa, a także grożących konskwencji prawnych, nadal nieodpowiedzialni kierujący wsiadają za “kółko” pojazdu pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze z Kłodawy w piątek 26 lutego br. zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem. Wynik badania stanu trzeźwości był jednoznaczny – 26-latek był pijany. Okazało się, że mężczyzna prowadził swój pojazd mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili również, że 26-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz finał tej nieodpowiedzialnej jazdy będzie w sądzie. Mężczyznie, który prowadził ciągnik grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA