R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wymuszenie doprowadziło do zderzenia. Poszkodowani przewiezieni do szpitala

01-03-2021 22:23 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 19,435 | Komentarzy: 0

28 lutego 2021r. o godzinie 20.59 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Tarnówka gm. Grzegorzew.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz OSP z Grzegorzewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało 6 osób. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zabezpieczeniu uszkodzonego słupa energetycznego oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy 2 osobom poszkodowanym, które przekazane zostały przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania ratownicze prowadziło 14 strażaków przez 1h 40  min . Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze