R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kradzieże

61-latek przyłapany na kradzieży drewna z lasu

04-03-2021 19:53 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,693 | Komentarzy: 4

Policjanci z Kłodawy zatrzymali 61-letniego mieszkańca gminy Przedecz, który podejrzany jest o kradzieże drewna z lasu. Za tego rodzaju czyny grozi kara do 5 lat więzienia.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W miniony wtorek kłodawska policja została powiadomiona przez pracowników straży leśnej o podejrzeniu kradzieży drewna z lasu należącego do Nadleśnictwa Koło na terenie gminy Kłodawa. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawca od listopada ubiegłego roku przyjeżdżał do pobliskiego lasu, z którego wyrąbywał drewno i sukcesywnie wywoził na teren swojej posesji. 61-latek ukradł z lasu łącznie blisko 11 m³ drewna sosnowego i dębowego, którego wartość wyceniono na ponad 1100zł.

Mieszkaniec gminy Przedecz usłyszał zarzuty kradzieży drewna z lasu, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia. Poza tym sąd może orzec nawiązkę w wysokości podwójnej wartości skradzionego drewna.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA