R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Kolejna osoba zatrzymana za narkotyki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia

22-03-2021 15:25 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 25,555 | Komentarzy: 3

Policjanci zatrzymali 32 – letniego mieszkańca Kłodawy podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna w pomieszczeniu gospodarczym przechowywał ponad 300 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

W środę 17 marca br., kolscy mundurowi wraz z policjantami z Kłodawy weszli na teren jednej z posesji na terenie Kłodawy. Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że mogą tam znajdować się substancje, których posiadanie jest zabronione. Do działań zaangażowano również Mikę – policyjnego psa do wykrywania narkotyków. Jak się okazało i tym razem jej pomoc okazała się nieoceniona. Mika wskazała miejsce, gdzie schowane były środki psychotropowe.

W pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze ujawnili pudełko, w którym znajdowała się biała substancja. Badania laboratoryjne wykazały, że jest to środek psychotropowy zawierający amfetaminę. Taka ilość znalezionych narkotyków wystarczyłaby do odurzenia blisko 3 tysięcy osób.

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Kłodawa. Usłyszał on zarzuty posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA