R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Strażacy ponownie zapobiegli stratom materialnym. To mogło być podpalenie

15-04-2021 19:45 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,225 | Komentarzy: 1

W dniu 14.04.2021 o godz. 15.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze namiotu handlowego w miejscowości Kłodawa.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Kole oraz dwa zastępy z OSP Kłodawa. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się namiot handlowy, w którym znajdują się artykuły gospodarstwa domowego oraz zabawki, brak osób poszkodowanych.

Strażacy zabezpieczyli teren działań oraz w sprzęcie ochrony dróg oddechowych i wodą ugasili pożar. Po ugaszeniu pożaru strażacy sprawdzili pogorzelisko kamerą termowizyjną-kamera nie wskazała podwyższonej temperatury.

Pożar przez 1 godzinę i 1 minutę gasiło 16 strażaków. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez osobę nieznaną.

SPROSTOWANIE

Spaleniu nie uległy zabawki i inne przedmioty związane z działalnością Kraina Zabawek Wiola i Mariusz Karwaccy. Działalność nadal funkcjonuje w dotychczasowych godzinach pracy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze