R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Umowa podpisana! Niebawem rusza rozbudowa segmentu sportowego ZST w Kole

17-05-2021 21:16 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl, Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 8,761 | Komentarzy: 1

W dniu dzisiejszym tj. 17 maja br., Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Sylwester Chęciński oraz Skarbnik Powiatu Zygmunt Sołtysiak podpisali z Wykonawcą robót budowlanych - Przedsiębiorstwem KJS Krzysztofem Szurgotem, umowy na: "Rozbudowę Zespołu Szkół Technicznych w Kole o salę gimnastyczną z zapleczem socjalnym" oraz " Remont sal gimnastycznych z infrastrukturą towarzyszącą" w ZST w Kole.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Remont części sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Kole oczekiwano od dawna. Zaplecze socjalne segmentu sportowego wymaga pilnego remontu. Władze powiatu zdecydowały się wnioskować o środki zewnętrzne,aby przeprowadzić nie tylko remont, ale i rozbudowę hali sportowej. Co jeszcze zostanie zmodernizowane? Zapraszamy jutro do naszego działu telewizja, gdzie pojawi się obszerna relacja z dzisiejszego wydarzenia.

Wartość robót budowlanych to 4.796.066,58 zł, z czego 3.000.000,00 zł to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Obecna sala sportowa ZST Koło

Podczas podpisania umowy obecni byli: Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, Dyrektor ZST w Kole Katarzyna Poronin, Kierownik ZST w Kole i zarazem Radny Powiatu Kolskiego Łukasz Królasik, Sekretarz Powiatu Artur Szafrański, Inspektor Nadzoru Budowlanego Janusz Perkowski, z-ca Dyrektora ZST w Kole Romuald Adamek, z-ca Dyrektora ZST w Kole Piotr Mierzejewski, Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Justyna Sobczak oraz Radny Powiatu Kolskiego Radomir Piorun.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze