R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Cyrk Astoria w Kole! Program zupełnie bez zwierząt

19-05-2021 18:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,641 | Komentarzy: 0

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria ! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” !
Foto:Cyrk Astoria
R E K L A M A

Latynoski pokaz hula - hoop zaprezentuje  Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku !

Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.

Program artystyczny poprowadzi dla Państwa znakomity konferansjer - Wiesław Jaśkowski !

Spektakle Cyrku Astoria w Kole:
Koło, ulica Kolejowa / Blizna

  • 24.05. /poniedziałek/ - spektakl o godz. 17:00
  • 25.05. /wtorek/ - spektakle o godz. 16:30 i 18:00

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną - bilety w cenie 30 zł dla każdego  dostępne będą do nabycia na placu w cyrkowej kasie. Dzieci do lat 2 - wstęp bezpłatny ! Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje 50 % zapełnienia widowni ! Prosimy o zabranie ze sobą maseczki.

Więcej informacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA