R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Spowodowali wypadek i uciekli pozostawiając pojazd na jezdni

23-05-2021 12:06 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,924 | Komentarzy: 0

Około godziny 2:40 dzisiejszej nocy wezwano służby ratunkowe do zdarzenia w Kłodawie, gdzie na drodze krajowej nr 92 znajdował się zniszczony pojazd leżący na boku.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Po dojechaniu służb na miejsce okazało się, że wewnątrz pojazdu ani w jego otoczeniu nie ma żadnej osoby. Policja podjęła działania mające na celu ustalenie właściciela i znalezienie osoby, która mogła poruszać się Peugeotem.

W czasie gdy strażacy pracowali na miejscu zdarzenia - funkcjonariuszom udało się odnaleźć kierowcę - znajdował się on w swoim domu wraz z pasażerem. Z uwagi na obrażenia jakich doznali - postanowiono skierować Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał młodych ludzi do szpitala. U młodego mężczyzny i kobiety pobrana zostanie krew do zbadania czy nie byli pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kole.

Ze śladów znajdujących się na drodze wynika, że samochód zjechał do rowu, a następnie wrócił na drogę gdzie zatrzymał się na boku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze