R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

W Korzeczniku spotkali się z Ambasadorem Gruzji

28-05-2021 09:53 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 3,991 | Komentarzy: 1

W dniu 25 maja br. Starosta Kolski Robert Kropidłowski wraz z właścicielami winnicy "Maria" w Korzeczniku Państwem Renatą i Wojciechem Estkowskimi oraz Regionalnym Towarzystwem Melioracyjnym w Koninie spotkał się z przedstawicielami Ambasady Gruzji.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Głównym celem spotkania było symboliczne przekazanie sadzonek winorośli – daru Ambasadora Gruzji w RP Jego Ekscelencji Pana Ilii Darchiashvili dla Winnicy "Maria" oraz promocja lokalnych produktów powiatu kolskiego.

W spotkaniu udział wzięli Nino Baakashvili – Charge d’Affaires Ambasady Gruzj, Teimuraz Purtseladze – Kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady Gruzji, Płk. Vepkhvia Chalabashvili – Attache Obrony Gruzji oraz Tamar Lortkiphanidze – Asystentka Kierownika Wydziału Konsularnego.

Oprócz właścicieli winnicy „Maria” z Korzecznika w spotkaniu udział wzięli również Państwo Teresa i Krzysztof Góreccy, właściciele Przedsiębiorstwa Produkcyjnego „Ogórecki”, którzy gościom z Gruzji zaprezentowali także swoje produkty oraz Szkółce Drzew i Krzewów ozdobnych Damian Krawczyński z Kłodawy za udekorowanie wystroju spotkania.

Miłym akcentem były, również odwiedziny w Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Modzerowie.  Promocja lokalnych produktów i producentów jest ważnym ogniwem, dlatego cieszy postawa Starostwa Powiatowego w Kole, który coraz mocniej angażuje się w promowanie lokalnego rynku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze