R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

W Kole strefy kibica nie będzie. Gdzie oglądać mecze z przyjaciółmi?

11-06-2021 10:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,503 | Komentarzy: 0

Niebawem rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez sportowych tego roku. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2021. Gdzie będziemy mogli wspólnie przeżywać sportowe emocje?
Foto:pixabay
R E K L A M A

Z informacji przekazanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Promocji Miasta - Urząd Miejski w Kole nie planuje organizowania strefy kibica, czyli miejsca, gdzie mieszkańcy mogliby obejrzeć spotkania Reprezentacji Polski na dużym ekranie. 

Organizacja takiej strefy generuje z pewnością koszty: ekran, licencja na emisję od TVP itd. Jednak wiele większych, ale i mniejszych miast postanowiło zorganizować takie wydarzenia dla swoich mieszkańców. Duża strefa powstanie w Ślesinie na tzw. Plaży Towarzyskiej.

Gdzie obejrzeć z przyjaciółmi spotkania Euro 2021?

  • Restauracja KLUB 196 (ul. Toruńska 196, Koło) zaprasza klientów do oglądania meczy na dużym ekranie. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 502 398 895
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA