R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

MKS Olimpia Koło wygrywa i zapewnia sobie utrzymanie

15-06-2021 05:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,525 | Komentarzy: 0

W sobotę 12 czerwca MKS Olimpia Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na Stadionie MOSiR w Kole spotkanie 12 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną Polonii Leszno.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Kolanie już w 7 minucie stracili bramkę. Autorem bramki dla Polonii był Damian Nowak. Podopieczni trenera Łukasza Kujawy próbowali odrobić straty. Udało się to z nawiązką, bo w 31 minucie wyrównanie dla kolan zdobył Patryk Olczyk, a w 40 minucie na 2:1 podwyższył Robert Jędras. Do przerwy kolanie prowadzili 2:1.

II połowa ponownie zaskoczyła Olimpię. W 52 minucie goście wyrównują po bramce Jakuba Harendarza. W 69 minucie kolanie ponownie wychodzą na prowadzenie, bramkę na 3:2 strzela ponownie Patryk Olczyk. Korzystając z sytuacji kolanie bardzo szybko zdobyli kolejną bramkę, bo już w 72 minucie na 4:2 podwyższa Damian Siek. Końcówka spotkanie jak zwykle musi być ciekawa i emocjonalna. W 85 minucie Polonia goni wynik. na 3:4 strzela bramkę Karol Smoła, jednakże mądrze broniąca się drużyna MKS Olimpii Koło wynik utrzymuje do końca i wygrywa szóste spotkanie z rzędu.

Kolanie wygrywając to spotkanie zapewnili sobie utrzymanie w IV lidze wielkopolskiej.

 

MKS OLIMPIA Koło - POLONIA Leszno 4:3 (2:1)

0:1 - Damian Nowak (7')

1:1 - Patryk Olczyk (31')

2:1 - Robert Jędras (41')

2:2 - Jakub Harendarz (52')

3:2 - Patryk Olczyk (69')

4:2 - Damian Siek (72')

4:3 - Karol Smoła (85') 

 

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski -Konrad Mechowski,Robert Jędras, Mikołaj Czajka (75' Dawid Zawadzki), Kacper Gatrzkie, Patryk Olczyk, Aleks Sieradzki, Damian Siek, Krystian Sobieraj, Szymon Bartosik, Mikołaj Makarowicz (65' Kamil Krysiak)

Trener drużyny: Piotr Górski, Łukasz Kujawa

Kierownik drużyny: Dariusz Szymański, Marcin Kazimierski

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA