R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar poddasza w budynku mieszkalnym

21-06-2021 17:42 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,364 | Komentarzy: 0

W dniu 20 czerwca 2021r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 19:22 otrzymało zgłoszenie o pożarze poddasza w budynku mieszkalnym w miejscowości Arkuszewo gm. Przedecz.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Przedecz oraz OSP Kłodawa. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej przeprowadzono rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że pożarem objęte jest poddasze budynku mieszkalnego i występuje silne zadymienie. Brak osób poszkodowanych.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań, następnie ratownicy podali wodę na palące się elementy konstrukcji drewnianej dachu i papę oraz  w obronie na pozostałe pokrycie dachu. Pożar ugaszono i rozebrano spalone części dachu.

Akcja trwała 2 godz. i 9 min.

W działaniach udział brało 19 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze