R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

CZTERY PUCHARY DLA ZAWODNIKA Z KOŚCIELCA

20-07-2021 14:57 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,261 | Komentarzy: 1

Zawodnik UKS Kościelec, uczeń OLL w Dęblinie, Maciej Szafrański uczestniczył w Mistrzostwach Wojska Polskiego w szachach szybkich w Warszawie.
Foto:

Organizatorem turnieju była Akademia Sztuki Wojennej przy wsparciu i pomocy Ministerstwa Obrony Narodowej, Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz Polskiego Związku Szachowego.  Maciej brał udział w kilku  turniejach. W turnieju o Puchar MON startowało 77 szachistów. Maciej zdobył II miejsce w klasyfikacji ogólnej, II miejsce w środowisku mundurowym i I miejsce w kategorii junior do lat 18. Jego ranking uzyskany wyniósł aż 2183.         W turnieju z okazji 5-tej rocznicy Akademii Sztuki Wojennej zajął III miejsce. W Mistrzostwach WP w szachach błyskawicznych (5 minut na partię, na jednego zawodnika) startowało 50 zawodników. Maciej uplasował się na 16  pozycji. Uczestnictwo Macieja w Mistrzostwach było także świetną okazją na zmierzenie się ze znakomitymi szachistami z całej Polski.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE