R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zaczęło się od pożaru wersalki w mieszkaniu. Ratownicy udzielili pomocy poszkodowanym

11-08-2021 17:26 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,409 | Komentarzy: 0

10 sierpnia 2021r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 23:43 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Ostrów gm. Olszówka.

Foto:
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Ostrów, OSP Drzewce oraz  OSP Olszówka. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęta jest wersalka w obiekcie mieszkalnym, mieszkańcy opuścili obiekt przed przybyciem JOP. Strażacy podali wodę na palące się wyposażenie obiektu. Pożar ugaszono.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, odłączeniu instalacji użytkowych, udzieleniu KPP osobom poszkodowanym oraz ugaszeniu pożaru. Po ugaszeniu pożaru oddymiono wszystkie pomieszczenia oraz sprawdzono miernikami i kamerą termowizyjną, które nie wskazały zagrożeń.

W trakcie działań na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który zaopatrzył osoby poszkodowane. Działania na miejscu prowadziły także Policja oraz Zespół ratownictwa medycznego. W działaniach, które trwały 1h i 51 min udział brało 18 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze