R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce wezwano karetkę

07-09-2021 08:48 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,596 | Komentarzy: 0

4 września o godz. 15:52 do SKKP w Kole wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch aut na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Barłogi, gm. Grzegorzew.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował zastępy z JRG Koło oraz OSP Grzegorzew i Barłogi. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym dokonał rozpoznania w wyniku którego ustalił, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe.

Samochodami podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazdy o własnych siłach. Droga Krajowa nr 92 była zablokowana w obu kierunkach. Na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego z Kłodawy, które zaopatrzyło osoby poszkodowane.

Ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań i odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach. Po przebadaniu przez ZRM wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu pozostały na miejscu zdarzenia – nie wymagały dalszej hospitalizacji.

Działania ratownicze trwały 1 h. W akcji uczestniczyło 18 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyn zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze