R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Przeleciał między drzewami i dachował kilka metrów od muru

14-09-2021 08:58 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,829 | Komentarzy: 1

Wczoraj o godzinie 16:40 wezwano służby ratunkowe do wypadku drogowego w Dąbiu, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Foto:OSP Dąbie
R E K L A M A

Kierująca samochodem VW Passat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu ulic Ogrodowa i Wyszyńskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Ford Mondeo. W wyniku zderzenia Ford wpadł w poślizg po czym zjechał z drogi i dachował kilka metrów dalej. 

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który opatrzył poszkodowanego mężczyznę i przewiózł do szpitala. 57-letni mieszkaniec Dąbia przebywa nadal na oddziale. 

38-letnia mieszkanka Kłodawy zostanie ukarana prawdopodobnie na drodze sądowej, gdyż funkcjonariusze policji prowadzą dochodzenie w kierunku wypadku.

W dniu 13.09.2021 roku ok godziny 16:40 dyspozytor Stanowiska Kierowania KP PSP w Kole odebrał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ogrodowa - Wyszyńskiego w miejscowości Dąbie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się iż kobieta prowadząca pojazd marki Volkswagen Passat wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Kierowca Forda Mondeo starał się uniknąć zderzenia w wyniku czego dachował. Możemy mówić tu o ogromnym szczęściu, ponieważ pojazd przeleciał pomiędzy dwoma drzewami i zatrzymał się parę metrów od muru. Kierujący Fordem o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Została mu udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc, następnie został przetransportowany do szpitala.

- relacjonują strażacy OSP Dąbie

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze