R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zapalił się garaż w gospodarstwie rolnym

21-09-2021 19:32 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,167 | Komentarzy: 0

20 września 2021r. o godzinie 15:51 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w gospodarstwie rolnym w miejscowości Rycerzew gmina Kłodawa.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do zdarzenia zadysponował dwa zastępy GBA z OSP Kłodawa, jeden zastęp GBA z OSP Chodów oraz zastęp GCBA z JRG Koło. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu straży pożarnej dokonano rozpoznania w wyniku którego ustalono, że pali się pomieszczenie w budynku gospodarczym. Budynek murowany, dach pokryty papą. Brak osób poszkodowanych.

W pierwszej fazie akcji działania straży polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań, oraz odłączeniu mediów do budynku. Strażacy zabezpieczeni w sprzęt ochrony układu oddechowego podali dwa prądy wody w natarciu na palące się pomieszczenie, jeden do wnętrza budynku, a drugi na jego dach. Wyniesiono częściowo wyposażenie z garażu i przelano wodą, pomieszczenie oddymiono. Budynek sprawdzono kamerą termowizyjną oraz czujnikami CO - brak zarzewi ognia, parametry powietrza w normie.

Pożar przez 1 godzinę i 24 minut gasiło 22 strażaków.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze