R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Uderzył w autobus z młodzieżą i dachował w rowie

04-10-2021 14:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 25,900 | Komentarzy: 9

Na drodze DW473 w miejscowości Rzuchów doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki BMW oraz autobusu z pasażerami.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Po godzinie 12:00 wezwano służby ratunkowe do lasu rzuchowskiego, gdzie doszło do kolizji drogowej osobówki z autobusem. Jak się okazało , kierowca autobusu jadąc od strony Dąbia rozpoczął manewr skrętu w lewo do miejsca pamięci b.obozu zagłady. Nie upewnił się jednak czy może skręcać i tym samym doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go samochodem osobowym BMW prowadzonym przez 24-latka z gm. Dąbie. Autobusem podróżowało w czasie zderzenia 15 uczniów w wieku szkoły podstawowej.

Osobówka po odbiciu o autobus wpadła do rowu, gdzie doszło do dachowania.

Na miejsce przybyły jednostki straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji. 

Kierowca autobusu za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym. Na czas prowadzonych działań ruch w tym miejscu odbywał się w sposób wahadłowy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze