R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pożar kuchni węglowej. Do poparzonego mężczyzny wezwano śmigłowiec LPR

10-10-2021 18:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 20,872 | Komentarzy: 0

Około godziny 10:25 służby ratunkowe otrzymały informacje o pożarze kuchni węglowej w miejscowości Niwki (gm. Chodów) oraz o poszkodowanym mężczyźnie.

Foto:OSP Chodów
R E K L A M A

Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który przybył pierwszy do rannego mężczyzny i rozpoczął udzielanie pierwszej pomocy do czasu lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia zadysponowano jednostki straży z PSP Koło, OSP Kłodawa oraz OSP Chodów. Działania strażaków polegały na odłączeniu prądu i wygaszeniu ognia w kuchni węglowej oraz przewietrzeniu pomieszczeń i sprawdzeniu zagrożenia czujnikiem wielogazowym i kamerą termowizyjną.

50-letni mieszkaniec z poparzeniami 2-go i 3-go stopnia został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze