R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Uciekając wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna zmarł w szpitalu

16-10-2021 17:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 75,874 | Komentarzy: 22

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godziny 9:00 w miejscowości Gąsiorów, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi dachując i uderzając w ogrodzenie posesji.
Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Ze wstępnych informacji przekazanych przez Rzecznik Prasową Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole wynika, że 37-letni mieszkaniec gm. Kościelec po spowodowaniu kolizji zaczął uciekać goniony przez poszkodowanego. W pewnym momencie ucieczka wymknęła się spod kontroli. Samochód osobowy prowadzony przez 37-latka wypadł z łuku drogi dachując i uderzając w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna w wyniku dachowania wypadł z pojazdu uderzając w betonowe elementy ogrodzenia.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Zespół Ratownictwa Podjął natychmiast działania medyczne, podjęto również decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. W trakcie transportu 37-latek był kilkukrotnie reanimowany, ponieważ ustawały jego czynności życiowe.

AKTUALIZACJA:

Z informacji, jakie przekazał nam Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole wynika, że mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

W akcji udział brały: KP PSP Koło, OSP Ruszków I, OSP Trzęśniew, OSP Gąsiorów, Policja, ZRM, LPR

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (22) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę