R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Znaleziono martwe łabędzie w kościeleckim stawie

08-11-2021 09:45 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,931 | Komentarzy: 1

Z samego rana służby otrzymały informacje o martwych ptakach dryfujących na powierzchni stawu znajdującego się w parku przy Zespole Szkół Plastycznych w Kościelcu.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Dyrektor szkoły przekazał informacje Powiatowemu Inspektorowi Weterynarii, który po przybyciu na miejsce zdecydował się prosić o pomoc strażaków. Ciała trzech młodych łabędzi były oddalone od brzegu co uniemożliwiało pracownikom weterynarii wyciągnięcie ich. 

Z informacji przekazanych przez Powiatowego Inspektora Weterynarii w Kole Radosława Namyślaka wynika, że ptaki przejdą wstępną sekcję zwłok w kolskiej placówce a następnie do szczegółowych badań zostaną wysłane do Instytutu Weterynarii w Puławach. Przyczyn zgonu może być wiele. Dopiero wyniki badań dadzą jednoznaczną odpowiedź.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę