R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Wicewojewoda Wielkopolski z wizytą w Domu Seniora w Dąbiu

15-11-2021 17:04 | Źródło: UG Dąbie | Wyświetleń artykułu: 4,689 | Komentarzy: 0

Pani Wicewojewoda Aneta Niestrawska reprezentująca Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu i Dyrektor Biura Poselskiego Ministra Zbigniewa Hoffmanna - Pani Joanna Szczechowska odwiedziły Gminę Dąbie.

Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A

Celem ich wizyty było spotkanie z władzami gminy a przede wszystkim seniorami, którym to z okazji przypadającego 14 listopada Światowego Dnia Seniora złożyły serdeczne życzenia. Podczas spotkania w siedzibie Senior + w Dąbiu Pani Wojewoda, nie kryła radości, że w naszym województwie- m.in. w Dąbiu dzięki środkom z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” przybywa infrastruktury, która pozwala na zagospodarowanie czasu wolnego seniorów poprzez ich aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

Panie w imieniu Minister Rodziny i Polityki Społecznej Pani Marleny Maląg z okazji Narodowego Dnia Niepodległości wręczyły Seniorom flagi oraz kotyliony.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze