R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Grudzień w kolskim kinie. Sprawdź propozycje filmów

26-11-2021 10:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,212 | Komentarzy: 0

Niebawem grudzień. Kolskie kino "Nad Wartą" przygotowało ciekawą propozycje filmów. Sprawdźcie tytuły, które warto zobaczyć.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Wilk, lew i ja

Francja, Kanada/ przygodowy, familijny/ 100 min./ od 6 lat To pełna ciepła, przygód i wzruszeń opowieść o wielkiej przyjaźni między lwiątkiem, wilczkiem, a ich opiekunką, rozgrywająca się w zapierających dech plenerach kanadyjskiej przyrody.

W kinie od 2 grudnia

Dziewczyny z Dubaju

Polska/ dramat, sensacyjny, erotyczny / 150 min./ od 16 lat Reżyseria: Maria Sadowska Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

W kinie od 2 grudnia

Ron usterka

USA/ animacja/ 106 min./ od 6 lat Barney jako jedyny w szkole nie ma przyjaciela ani jego namiastki - podręcznego robota. Dostaje go wreszcie na urodziny, ale wadliwego, co powoduje masę niespodziewanych problemów.

W kinie od 6 grudnia

Bo we mnie jest seks

Polska/ biograficzny, obyczajowy / 106 min./ od 15 lat Warszawa, lata 60. Przed ekranami czarno-białych odbiorników zasiadają miliony Polaków. I nagle ktoś przykuwa ich wzrok.To Kalina Jędrusik (Maria Dębska) – zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Oto pierwsza seksbomba PRL-u, zwana polską Marilyn Monroe.

W kinie od 9 grudnia

Gwiazdka Klary muu

Norwegia/ animacja/ 68 min./ od 4 lat To pełna uroku i muzycznych hitów opowieść o magii świąt i rodzinnym cieple, dzięki którym nawet wywrócona do góry nogami choinka wydaje się najpiękniejsza.

W kinie od 11 grudnia

 

Nędzarz i Madame

Polska/ dramat biograficzny, kostiumowy, religijny/ 120 min./ od 12 lat Film ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich –  Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako  Brata Alberta.  

W kinie od 16 grudnia

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze