R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nowa restauracja w Kole. Jak wygląda w środku i co ugotuje dla nas kucharz?

06-12-2021 18:02 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 61,564 | Komentarzy: 17

W najbliższy piątek otwarta zostanie nowa restauracja w naszym mieście. Beefteka i Browar Koło to propozycja, jakiej mieszkańcy Koła jeszcze nie doświadczyli.
R E K L A M A

Ściśle wyselekcjonowane mięsto produkowane przez firmę właścicieli restauracji to jedna z największych domen tego miejsca. Steki przyrządzane na najwyższym poziomie przez szefa kuchni, który do Koła przyjechał z trójmiasta, gdzie pracował w najlepszych kuchniach.

JAKUB BĘCZKOWSKI:

Ukończył 5-letnie technikum gastronomiczne. Prawdziwej pracy w gastronomii zaczął się uczyć w Irlandii- tam pracował w restauracji "Mint" połączonej z kasynem; następnie pracował w hiszpańskiej restauracji "Boqueria", gdzie poznał smaki przeróżnych tapasów i doświadczył na własnej skórze, co znaczy tabaka na kuchni. Później prowadził irlandzką kuchnię lunchową. Po powrocie do Polski pracował w hotelu 4-gwiazdkowym, następnie w Port Sztynort, aż wylądował w trójmieście i tam od 7 lat zajmował się kuchnią wegetariańską i wegańską, od Green Way, gdzie był szefem kuchni, po manna 68. W międzyczasie był też szefem kuchni w restauracji z owocami morza "Krewetkarnia".

Ciekawymi pozycjami w menu będa z pewnością dania wegetariańskie i wegańskie. To właśnie w Beeftece spróbujesz chociażby steka z kalafioru. 

Menedżerem restauracji został Radosław Małecki, który doskonale zna lokalny biznes i potrzeby klientów z zakresu gastronomii. To właśnie On oprowadził nas po nowym lokalu i opowiedział o tym, co zjemy i wypijemy w tym muejscu od najbliższego piątku.

Własna produkcja piwa

Kolski Browar - tego jeszcze nie było! Restauracja wyposażona jest w aparaturę do warzenia piwa najwyższej jakości. Warto spróbować chociażby piwa miodowego, którego produkcja opiera się o miód z lokalnych pasiek. 

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele. Sprawdźcie sami!

Beefteka, Browar Koło

ul. Sienkiewicza 35, Koło

https://www.facebook.com/Beefteka

https://browarkolo.pl/

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (17) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę