R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zjechali do rowu i uderzyli w betonowy przepust

21-01-2022 11:26 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 19,057 | Komentarzy: 3

W dniu 15 stycznia 2022r. o godzinie 16.08 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej 92 w miejscowości Chodów.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Chodowa i Kłodawy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust i leży w przydrożnym rowie.

Pojazdem  podróżowały dwie osoby, które opuścily pojazd przed przybyciem zastępów Straży Pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu prądu z akumulatora w pojeździe udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Poszkodowanych przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 3 minut. W akcji uczestniczyło 15 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze