(10)
Pochmurno 1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

KHBC znów wspiera kolski szpital. Tym razem przekazano laktatory

KHBC znów wspiera kolski szpital. Tym razem przekazano laktatory

Autor: KHBC Koło 04 Marzec 2022
KHBC znów wspiera kolski szpital. Tym razem przekazano laktatory
© KHBC
Komentarzy: 10 Czytano:
5,948 razy |

Warte 3000 zł laktatory trafiły na oddział ginekologiczno-położniczy kolskiego szpitala. Sprzęt na ręce Pani Iwony Wiśniewskiej – Dyrektor SP ZOZ w Kole przekazał Grzegorz Fiałkowski - Prezes Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego w Straszkowie.

R E K L A M A
10
Czytano:
5,948 razy
Udostępnij

Zakupione wyposażenie dla oddziału położniczego, poprawi komfort pacjentek przebywających na tym oddziale. Wspieranie kolskiego szpitala przez spółkę, wpisało się w jej tradycję. Niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, w szczególności najmłodszym członkom naszej społeczności sprawia nam wiele radości. Czujemy dumę, mogąc przyczynić się do poprawy jakości pierwszych dni życia naszych najmłodszych obywateli.

R E K L A M A

To nie pierwsze zakupy dla szpitala

1 marca 2021 roku spółka przekazała łóżka do szpitala, któe posiadają wszelkie udogodnienia, stosowane są w nowoczesnych placówkach zdrowia. Każde z nich posiada pilot, którym steruje się podparcie, itd. Jest to wygoda nie tylko dla pacjentów, ale i personelu kolskiego szpitala, który musiał wkładać często wiele siły fizycznej, aby opiekować się pacjentem. Ponad 100 000 złotych kosztował przekazany w poprzednim roku sprzęt przez KHBC dar dla kolskiej placówki zdrowia. 

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (10)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Kolanka · 06 Marzec 2022
Jeszcze gdyby laktatory były dostępne dla osób które urodza swoje maluszki. Ostatnio dziewczyny pytały się czy są dostępne laktatory to pielęgniarki odpowiadały, że nie ma czegoś takiego.
niko · 05 Marzec 2022
pisdzielce sprowadzą miliony ukraińców żeby przykryć swoje nieudaczne rządy .***** ***
zygam · 05 Marzec 2022
Gdy nie ma się argumentów używa się inwektyw.
Monica · 05 Marzec 2022
u was w pisie to norma nie? hi hi hi
zygam · 05 Marzec 2022
No właśnie Monica zastanów się czy to nie wina Tuska.W latach 2014-2019 był Przewodniczącym Rady Europejskiej.Pomijając fakt że dla Polaki nic nie zrobił .Kadencja minęła na brexicie ,zakładaniu marynarek urzędnikom i przyjmowaniu wszelkich odznaczeń i medali od Niemiec.Proste pytanie czy Donald Tusk realizował realizował politykę A Merkel przyjazną Rosji.Chyba nie powinno budzić wątpliwości że przyczynił się do realizacji Nord Srream2.
Monica · 05 Marzec 2022
ty nie jesteś chory ty jesteś głupi.
Monica · 05 Marzec 2022
Do obrońców wykształconego posła ze wsi. Gdzie w moim wpisie widzicie pogardę dla ludzi ze wsi ? Moskwę ,Putina macie w głowie to jeszcze dodajcie że to wina Tuska że wszystko drożeje a nie małego Kazia z Nowogrodzkiej.
zygam · 05 Marzec 2022
Nie liczy się pomoc do szpitala.Najważniejsze dla Moniki jest o.kazanie pogardy dla mieszkańców wsi
Monica · 04 Marzec 2022
A gdzie poseł ze wsi? Pandemii już nie ma bez masek?
ola · 04 Marzec 2022
Dziewczyno, a ty skąd pochodzisz? Żadnych korzeni ze wsi nie posiadasz? A może ty wprost z Moskwy od Putina /? i dlatego taka wrażliwa. Gratuluję, jeśli jesteś Polką, wychowałaś się w spokoju i względnym dostatku i darmo wykształciłas.
R E K L A M A