Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Igor Drapiński - talent piłkarski z Kłodawy z powołaniem do Kadry Narodowej

Igor Drapiński - talent piłkarski z Kłodawy z powołaniem do Kadry Narodowej

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 12 Marzec 2022
Igor Drapiński - talent piłkarski z Kłodawy z powołaniem do Kadry Narodowej
© Górnik Kłodawa
Komentarzy: 0 Czytano:
14,222 razy |

17-latek z Kłodawy, Igor Drapiński to niewątpliwy talent piłkarski, który został zauważony przez łowców. Zawodnik Ekstraligowej Wisły Płock został powołany do Kadry Narodowej U-18.

R E K L A M A
0
Czytano:
14,222 razy
Udostępnij

O sukcesie młodego piłkarza z powiatu kolskiego poinformował Klub Sportowy Górnik Kłodawa, w którym Igor dorastał i szkolił swoje umiejętności piłkarskie. 2 lipca 2021 przeszedł z UKS SMS Łódź U19 do Wisły Płock, klubu którego nie trzeba nikomu przedstawiać. 

W jego profilu piłkarskim już widnieje informacja o powołaniu do Reprezentacji kraju U19. 

Igor Drapiński z powołaniem do Reprezentacji Polski U-18 na dwumecz ze Szwajcarią. Trener reprezentacji Polski do lat 18 Marcin Brosz powołał Igora na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 20-26 marca. Podczas tego zgrupowania reprezentacja Polski rozegra dwa mecze ze Szwajcarią. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 23 marca, a rewanż odbędzie się dwa dni później. Oba spotkania zostaną rozegrane w Fislisbach. Igor obecnie gra w pierwszej drużynie ekstraklasowej Wisły Płock. Gratulujemy i życzymy powodzenia 

- informuje Górnik Kłodawa

R E K L A M A

Zawodnik z Kłodawy najczęściej występuje na pozycji środkowego obrońcy. W barwach Wisły Płock zagrał narazie jeden mecz, ale wszystko przed nim.

fot. Wisła Płock

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A