R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

14-03-2022 12:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,188 | Komentarzy: 5

Sprawdź co kino w Kole przygotowało dla swoich widzów na najbliższy czas. Poniżej prezentujemy tytułu, które znalazły się w repertuarze kina

Foto:pixelbay.com
R E K L A M A

CUD GUADALUPE

CUD GUADALUPE

USA/dramat religijny / 95 min./ od 10 lat/2D LEKTOR

Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe.Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin!


zobacz harmonogram

MARTIN i MAGICZNY LAS

MARTIN i MAGICZNY LAS

Czechy/ familijny/ 80 min./ od 6 lat.

Pełna przygód historia o Martinie, który trafia na letni obóz w tajemniczym lesie. Miejsce, które skrywa cenny skarb, jest w niebezpieczeństwie, a chłopiec będzie musiał je ocalić!

 


zobacz harmonogram

PIES

PIES

USA/ przygodowy, komedia/ 100 min./ od 13 lat.

Pełna humoru i wzruszeń historia przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością. Komedia o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrzeże, by dostarczyć krnąbrnego psa na pogrzeb jego zmarłego pana.


zobacz harmonogram

POTWORNA RODZINKA 2

POTWORNA RODZINKA 2

Niemcy,Wlk.Brytanai/ animacja, komedia/ 104 min./ od 6 lat

Magiczne supermoce Potwornych kontra najnowocześniejsze technologie w kontynuacji animowanej komedii, którą pokochali mali i duzi. Zrealizowana z rozmachem i wyobraźnią zabawna opowieść o tym, że nie musisz być idealnym, by znaleźć przyjaciół i przeżyć przygody godne superbohaterów.


zobacz harmonogram

Z miłości do mody

Z miłości do mody

Francja/ dramat, komedia/ 105 min./ od 15 lat.

Dwie różne kobiety, dwa odmienne charaktery i dwa odległe światy w samym sercu paryskiej mody sygnowanej przez Christiana Diora. Niezwykle kobiecy film o nadziei, szansie i pięknie, jakie może się pojawić, gdy pójdziemy w życiu za głosem swoich prawdziwych emocji.


zobacz harmonogram

WIKI I JEJ SEKRET

WIKI I JEJ SEKRET

Francja / familijny, przygodowy/ 90 min./ od 6 lat.

Cudowna opowieść inspirowana prawdziwą historią.

Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach.. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu.Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem.


zobacz harmonogram
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze