R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Lilianna Podkańska ze złotym medalem!

05-04-2022 12:14 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,070 | Komentarzy: 0

W dniu 2 kwietnia br. odbyły się II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF w Tomaszowie Mazowieckim. Na matach rozgrywane były walki ciągłe, układy formalne oraz techniki specjalne przez reprezentantów w kategoriach: młodzików , juniorów młodszych oraz juniorów.

Foto:Lilianna Podkańska
R E K L A M A

Warto wspomnieć, iż rywalizacja pełni funkcję kwalifikacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Zmagania odbyły się w SP nr 1 im. A. Kamińskiego przy ul. L.W. Maya w Tomaszowie Mazowieckim i były to II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Taekwon-do ITF.

Na zawodach swoją obecność potwierdziła nasza reprezentantka z Ruszkowa Pierwszego Lilianna Podkańska (14 lat), która systematycznie trenuje w Centrum Taekwon- do Łódź - Łęczyca pod okiem zeszłorocznego mistrza Europy Pana Michała Cytryniaka (VI-Dan). 

Nasza reprezentantka wywalczyła złoty medal w walkach ciągłych w kategorii 1 Cup- 2 Dan do 60 kg. W rywalizacji medalowej, klub w którym trenuje Lilka zdobył 1 miejsce.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze