Ciężkie opady śniegu 1.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Lilianna Podkańska ze złotym medalem!

Lilianna Podkańska ze złotym medalem!

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 05 Kwiecień 2022
Lilianna Podkańska ze złotym medalem!
© Lilianna Podkańska
Komentarzy: 0 Czytano:
5,135 razy |

W dniu 2 kwietnia br. odbyły się II Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do ITF w Tomaszowie Mazowieckim. Na matach rozgrywane były walki ciągłe, układy formalne oraz techniki specjalne przez reprezentantów w kategoriach: młodzików , juniorów młodszych oraz juniorów.

R E K L A M A
0
Czytano:
5,135 razy
Udostępnij

Warto wspomnieć, iż rywalizacja pełni funkcję kwalifikacji do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Zmagania odbyły się w SP nr 1 im. A. Kamińskiego przy ul. L.W. Maya w Tomaszowie Mazowieckim i były to II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Taekwon-do ITF.

Na zawodach swoją obecność potwierdziła nasza reprezentantka z Ruszkowa Pierwszego Lilianna Podkańska (14 lat), która systematycznie trenuje w Centrum Taekwon- do Łódź - Łęczyca pod okiem zeszłorocznego mistrza Europy Pana Michała Cytryniaka (VI-Dan). 

Nasza reprezentantka wywalczyła złoty medal w walkach ciągłych w kategorii 1 Cup- 2 Dan do 60 kg. W rywalizacji medalowej, klub w którym trenuje Lilka zdobył 1 miejsce.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A