R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Adam Waberski złotym medalistą MISTRZOSTW POLSKI OYAMA PFK w Kumite

18 dni temu | Źródło: Krzysztof Wojewoda | Wyświetleń artykułu: 2,294 | Komentarzy: 0

W dniu 24 kwietnia 2022 r. reprezentanci Kolskiego Klubu Sportów Walki wzięli udział w XXVII Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite, w konkurencji semi-knockdown. Impreza odbyła się w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, a jej organizatorami byli Tarnobrzeski Klub OYAMA Karate, Urząd Miasta w Tarnobrzegu i MOSiR w Tarnobrzegu.

Foto:Krzysztof Wojewoda
R E K L A M A

Kolski Klub reprezentowali sensei Krzysztof Wojewoda – sędzia zawodów, sensei Arkadiusz Wojewoda – trener, sempai Krzysztof Wiśniewski – opieka nad zawodnikami, oraz Martyna Wiśniewska (mistrzyni Polski 2021 r.), Adam Waberski i Maciej Albin - zawodnicy.
Niestety sempai Martynie nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ubiegłym roku, ale za to tytuł ten wywalczył sempai Adam, odnosząc największy sukces w swojej karierze zawodniczej. Bardzo dobrze na macie spisał się sempai Maciek, który mimo podwójnego debiutu (nowa kategoria wiekowa i pierwszy start na tak ważnej imprezie) pokazał duży hart ducha, silną psychikę i wysokie umiejętności w walce kontaktowej.


Start w turnieju wsparła Gmina Miejska Koło.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze