Bezchmurnie 8.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Adam Waberski złotym medalistą MISTRZOSTW POLSKI OYAMA PFK w Kumite

Adam Waberski złotym medalistą MISTRZOSTW POLSKI OYAMA PFK w Kumite

Autor: Krzysztof Wojewoda 22 tygodnie temu
Adam Waberski złotym medalistą MISTRZOSTW POLSKI OYAMA PFK w Kumite
© Krzysztof Wojewoda
Komentarzy: 0 Czytano:
3,675 razy |
W dniu 24 kwietnia 2022 r. reprezentanci Kolskiego Klubu Sportów Walki wzięli udział w XXVII Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite, w konkurencji semi-knockdown. Impreza odbyła się w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, a jej organizatorami byli Tarnobrzeski Klub OYAMA Karate, Urząd Miasta w Tarnobrzegu i MOSiR w Tarnobrzegu.
R E K L A M A
0
Czytano:
3,675 razy
Udostępnij

Kolski Klub reprezentowali sensei Krzysztof Wojewoda – sędzia zawodów, sensei Arkadiusz Wojewoda – trener, sempai Krzysztof Wiśniewski – opieka nad zawodnikami, oraz Martyna Wiśniewska (mistrzyni Polski 2021 r.), Adam Waberski i Maciej Albin - zawodnicy.
Niestety sempai Martynie nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ubiegłym roku, ale za to tytuł ten wywalczył sempai Adam, odnosząc największy sukces w swojej karierze zawodniczej. Bardzo dobrze na macie spisał się sempai Maciek, który mimo podwójnego debiutu (nowa kategoria wiekowa i pierwszy start na tak ważnej imprezie) pokazał duży hart ducha, silną psychikę i wysokie umiejętności w walce kontaktowej.

R E K L A M A


Start w turnieju wsparła Gmina Miejska Koło.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,430
R E K L A M A