REKLAMA
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Znamy zwycięzców Biegu o Puchar Prezesa Firmy Andre. O wygranej zadecydował fotofinisz

Znamy zwycięzców Biegu o Puchar Prezesa Firmy Andre. O wygranej zadecydował fotofinisz

Autor: MOSiR Koło 20 tygodnie temu
Znamy zwycięzców Biegu o Puchar Prezesa Firmy Andre. O wygranej zadecydował fotofinisz
© Patryk Andre
Komentarzy: 0 Czytano:
5,668 razy |
W sobotę 07 maja na Stadionie Miejskim MOSiR przy ul. Sportowej odbył się trzeci bieg tegorocznego cyklu Grand Prix Koło. Tym razem rywalizacja toczyła się o Puchar Prezesa Firmy Andre. Na starcie wyścigu stanęło 122 biegaczy i 39 kijkarzy. W obu konkurencjach trasa przebiegała wałami rzeki Warty ze startem i metą na terenie Stadionu. Dystans sobotniego biegu wynosił dokładnie 5 kilometrów.
R E K L A M A
0
Czytano:
5,668 razy
Udostępnij

Pierwszym zawodnikiem, który dotarł do mety Biegu o Puchar Presa Firmy Andre był Taras Kulai. Zawodnik Triton Konin uzyskał wynik 16:28. Był to jego drugie zwycięstwo w tym cyklu. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Wojnicki z Andre Team (16:44).

Najbardziej zacięta rywalizacja była o najniższy stopień podium, gdzie o kolejności zadecydował fotofinisz. Marcin Wojewoda (17:27) zawodnik Koło Biega, jedynie o krok wyprzedził Krzysztofa Nowosielskiego (17:27) - MKS Run Team Dąbie. Najlepszą kobietą okazała się Justyna Wałowska, która finiszowała z wynikiem 20:09.

R E K L A M A

Biegaczka No Name Team wyprzedziła wyraźnie Martę Marszałek (21:21) z Geberit Team i Paulinę Jamrosz - Grudzińską (21:29) reprezentantkę Triton Konin. W marszu Nordic Walking tryumfował Daniel Kurdubski. Czas zawodnika WKB Maratończyk Włocławek to 31:38. Drugie miejsce zajął Marcin Radomski (31:50) z NW Człapski Team.

Na najniższym stopniu podium stanął Michał Osiński (32:06) z Luki Team Polska. Wśród pań najszybsza była Agnieszka Krawętek z Luki Team Polska uzyskując wynik 33:38. Drugie miejsce zajęła Kinga Staśkiewicz (35:00) - Partyzanci Konin, a trzecie Marzena Majewska (37:13) z New 4 You Team.

W klasyfikacji drużynowej najlepszą okazała się być grupa Triton Konin. Drugie miejsce w tej klasyfikacji zajęła ekipa No Name Team, trzecie zaś drużyna Koło Biega.

Ostatnie, finałowe zawody cyklu Grand Prix Koło zaplanowano 28 maja, również na Stadionie MOSiR. Gospodarzem zawodów będzie Stowarzyszenie Malinowa Mamba. Zachęcamy do wzięcia udziału. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy wyłącznie poprzez stronę internetową.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,452
R E K L A M A