R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

PILNE: Pożar w centrum miasta. Mężczyzna zginął wewnątrz płonącego pomieszczenia

5 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 47,509 | Komentarzy: 0

To druga tragedia w ostatnim czasie, którą spowodował pożar w budynku mieszkalnym. Tym razem przy ulicy Toruńskiej w Kole, po godzinie 15:00 doszło do tragicznego w skutkach pożaru.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Na miejsce zadysponowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz jednostki OSP: Koło nad Wartą i Wrząca Wielka. 

Komendant PSP w informacji przekazał nam:

Po przyjeździe straży rozpoczęto akcję ratunkową: część mieszkańców ewakuowała się przed przybyciem pomocy, pozostali zostali wyprowadzeni przez strażaków. W trakcie akcji gaśniczej okazało się, że w jednym z pomieszczeń znaleziono zwłoki dorosłego mężczyzny.

- opisuje Krzysztof Żurawik

Medycy z ZRM-u przebadali pozostałych mieszkańców - u nikogo nie stwierdzono nic, to mogłoby zagrażać ich zdrowiu lub życiu. 

Jak doszło do pożaru? to wyjaśni śledztwo policji pod nadzorem prokuratury, którzy pracują już na miejscu zdarzenia. W akcji uczestniczył również Komendant Powiatowy PSP Koło, który nadzorował pracę funkcjonariuszy straży. Policjanci prowadzą działania mające potwierdzić zgromadzone informacje nt. tożsamości mężczyzny.

Na czas działań ratowników - ulica Toruńska w tym miejscu jest całkowicie nieprzejezdna.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze