R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Wyciąg z ogłoszenia o drugim przetargu ustnym nieograniczonym

4 dni temu | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 3,494 | Komentarzy: 1

Zarząd Powiatu Kolskiego informuje, że na tablicach ogłoszeń: w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole - przy ul. Sienkiewicza 21/23, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kole - przy ul. Stary Rynek 1, na stronie internetowej Powiatu Kolskiego www.starostwokolskie.pl oraz Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kole www.bip.starostwokolskie.pl zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Kole, przy ul. Mickiewicza 14 - działka nr 72 ark. mapy 31 o pow. 0,4492 ha, dla której Sąd Rejonowy w Kole prowadzi księgę wieczystą nr KN1K/00064247/0.

Foto:Google Street View
R E K L A M A

Przeznaczenie w planie miejscowym: teren zabudowy usługowej nieuciążliwej oraz zabudowy związanej z działalnością usługową.

  • Cena  wywoławcza  nieruchomości – 998 000,00 zł
  • Wadium – 99 800,00 zł

Przetarg odbędzie się w dniu 13.06.2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole – przy ul. Sienkiewicza 21/23, sala nr 101

Dodatkowe informacje o nieruchomości można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami - Starostwa Powiatowego w Kole - pok. nr 2, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30  w okresie od ukazania się ogłoszenia do dnia przetargu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze