(1)
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Wyciąg z ogłoszenia o drugim przetargu ustnym nieograniczonym

Wyciąg z ogłoszenia o drugim przetargu ustnym nieograniczonym

Autor: Starostwo Kolskie 20 tygodnie temu
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Wyciąg z ogłoszenia o drugim przetargu ustnym nieograniczonym
© Google Street View
Komentarzy: 1 Czytano:
4,474 razy |
Zarząd Powiatu Kolskiego informuje, że na tablicach ogłoszeń: w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole - przy ul. Sienkiewicza 21/23, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kole - przy ul. Stary Rynek 1, na stronie internetowej Powiatu Kolskiego www.starostwokolskie.pl oraz Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kole www.bip.starostwokolskie.pl zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Kole, przy ul. Mickiewicza 14 - działka nr 72 ark. mapy 31 o pow. 0,4492 ha, dla której Sąd Rejonowy w Kole prowadzi księgę wieczystą nr KN1K/00064247/0.
R E K L A M A
1
Czytano:
4,474 razy
Udostępnij

Przeznaczenie w planie miejscowym: teren zabudowy usługowej nieuciążliwej oraz zabudowy związanej z działalnością usługową.

  • Cena  wywoławcza  nieruchomości – 998 000,00 zł
  • Wadium – 99 800,00 zł

Przetarg odbędzie się w dniu 13.06.2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole – przy ul. Sienkiewicza 21/23, sala nr 101

Dodatkowe informacje o nieruchomości można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami - Starostwa Powiatowego w Kole - pok. nr 2, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30  w okresie od ukazania się ogłoszenia do dnia przetargu.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
mieszkaniec · 20 tygodnie temu
A może by tak zamiast na siłę sprzedawać niepotrzebny obiekt przeznaczyć go na potrzeby KOWR. Jest to okazały budynek z dość dużą działką. Po remoncie KOWR nie musiałby wynajmować pomieszczeń od prywatnego właściciela budynku PKO. No chyba, że chodzi o to aby wynajmował. Poseł ma duże wpływy na lokalną władzę- sami swoi.
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,452
R E K L A M A